Similar lots by type
-
#178
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs. -
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#171
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs. -
#360Cartier Paris
Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back. -
#208
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings. -
#211
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors. -
#187
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#188
Een massief houten antiek schoolbankje.
A solid wooden antique school bench. -
#370
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams. -
#213
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams. -
#390Roskopf
Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.
A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#168
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers. -
#158
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#207
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
Other lots in this auction
-
#253
Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#367
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest. -
#392
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
"Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame. -
#29
“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
"Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.Place a bid ›Estimate: € 60 / 90 -
#294
“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#215
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct. -
#191
Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.Place a bid ›Estimate: € 150 / 200 -
#344V. Van Mierlo
“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#262
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals. -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery.