Similar lots by type
-
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#759
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à/350 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#768
Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100/150 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#630
Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500 -
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120/200 -
#623
Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#792
Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#406
Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120/200 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#614
Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#78
Een schouwpendule van bruingeglazuurd aardewerk. We voegen er twee meerkleurig aardewerken cassolettes aan toe.
Pendule en faïence à glaçure brune. Nous ajoutons deux cassolettes en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#537
Een opengewerkt Ethiopisch kruis met een kruisvormig schrijntje met een beeltenis van Christus. +/- 300 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré, orné d’un petit écrin contant une représentation du Christ. +/- 300 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#290
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#518
Een opengewerkt Ethiopisch kruis van zilver met afbeeldingen van Bijbelse figuren. +/-254 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré décoré de personnages bibliques. +/- 254 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#277
“Victoire”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Victoire”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#53
Een schouwgarnituur van monochroom wit biscuit met vergulde details in de vorm van een dame, een heer en een groep met een dansend koppel.
Garniture de cheminée en biscuit monochrome blanc aux détails dorés en forme d’une femme, un homme et un groupe de danseurs.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#346
Een kaptafel van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een geslepen ovalen spiegel.
Coiffeuse en placage d’acajou à tablette en marbre et à miroir ovale taillé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#711
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.
Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#471
Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.
Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#377Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, kobaltblauw gekleurd in de massa. Jaren ‘20.
Vase en cristal taillé bleu cobalt. Années ‘20.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 400/600 -
#523
Een afbeelding van Boeddha in reliëf van gegoten steengoed en een hand van Boeddha van brons op houten staander.
Bouddha en relief en grès moulé et une main du Bouddha en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#358Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tweeënzestig albums tussen nummer 133 en 241.
“Suske en Wiske”. Un lot de 62 albums entre les numéros 133 et 241.No longer availableEstimate: € 60/80