Other lots in this auction
-
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#22Van den Berghe
Een cirkante vergadertafel met wortelfineer en arduinen middenstuk. Opvouwbaar van 8-hoekig naar vierkant. Met bijhorende designstoelen (model Iris) in zwart-gelakt hout, waarvan 8 met armleuning en 5 zonder. Minieme gebruikssporen. Beide van de Gentse meubelfabriek Vandenberghe - Pauvers, mogelijk geproduceerd bij Tranekaer.
A “cirkant” meeting table with burl veneer and a slate middle piece. Foldable from octagonal to square shape. Comes with matching design chairs (Iris model) in black lacquered wood, 8 with armrests and 5 without. Minimal signs of use. Both made by the Gent-based furniture factory Vandenberghe - Pauvers, possibly produced by Tranekaer.No longer availableDim. 225 x 225 of 145 x 145cmEstimate: € 400/600 -
#19
Een notenhouten boekenkast in twee delen met 8 deuren waaronder 4 met groen glas
A walnut wood bookcase in two parts with 8 doors, including 4 with green glass.No longer availableDim. 188 x 218,5 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#106
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#170Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#99
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#146Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#189
Een hoge vintage hospitaal vitrine in glas en metaal. Barst in de onderste glazen bodemplaat.
A high vintage hospital display case in glass and metal. Crack in the lower glas plate.No longer availableDim. 80 x 40 x 180 cmEstimate: € 220/360 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#139Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#18
Een notenhouten boekenkast met 6 deuren waaronder 3 met groen glas.
A walnut bookcase with 6 doors, including 3 with green glass.No longer availableDim. 219 x 40 x 385 cmEstimate: € 150/200 -
#69
Rijkelijk gesculpteerde credenza met drie paneeldeuren.
Richly carved credenza with three panel doors.No longer availableDim. 121 x 170 x 66 cmEstimate: € 400/600