Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.

Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.

Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.
Dim. H. 60 cm
SKU: 2306200239.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #655

    Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.

    Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.

    Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.
    No longer available
    Dim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    L. Vanaerschot

    “Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.

    Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.
    No longer available
    Dim. 88 x 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #732
    Roland vandenbussche

    “Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.

    Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #374

    Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.

    Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.

    Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 108 x 80 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229

    “Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.

    Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.

    Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.
    No longer available
    Dim. 6 x 5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #649

    “Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.

    Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.
    No longer available
    Dim. 65 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #652

    “Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.

    Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    “Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’

    Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #554

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.

    Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #254
    Alfred Schenk

    “Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.

    Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #249

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #815

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #204
    Isidore Van Mens
    Period: 1890 - 1985

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.

    Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #244
    L. Vanaerschot

    “Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 110 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #372

    Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.

    Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.
    No longer available
    Dim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #672
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #539
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #642

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #544
    Paul De Lamper

    “Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.

    Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 63 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #712
    Jef De Pauw
    Period: 1880 - 1930

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #559
    Felix De Boeck

    “Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.

    Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.
    No longer available
    Dim. 65 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #227

    Een recente Zaanse wandklok.

    Une récente horloge murale dite de Zaandam.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #206

    Een gefineerde Engelse klapsecretaire-bibliotheek met drie grote en twee kleine laden onder het met een ingelegde schelp versierd klapblad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage, le haut formant bibliothèque. Trois grands et deux petits tiroirs sous l’abattant décoré d’une coquille.
    No longer available
    Dim. 216 x 106 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #690

    Een rond tafeltje met marmeren blad.

    Une table ronde avec plateau en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #405

    Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.

    Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.

    Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 1300 / 1600
  • #31

    Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.

    Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).

    Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #318

    Een lot van vier kleine en vier grote glazen lampenkappen van ‘Art de France’.

    Lot de quatre petits et quatre grands abat-jours en verre Art de France .
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #457
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.

    Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Twee halssnoeren, een armband en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver bezet met amber. Twee ervan gemerkt Denmark N.E.From.

    Deux colliers, un bracelet et une paire de boucles d'oreilles en argent 925‰ serties d'ambre. Deux marqués Danemark N.E.From.
    No longer available
    Dim. 130,25 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #605

    Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #617

    “De Luitspeelster”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Le joueur de luth . Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More