Other lots in this auction
-
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#5“Genootschap der bakkers gasten”, een zilveren penning uit 1828. Deze penning werd vaak gedragen door de Deken (C. De Smecht) van deze gilde.
"Society of the baker's guests", a silver medal from 1828. This medal was often worn by the Dean (C. De Smecht) of this guild. -
#324KeramisEen geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.
A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740. -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included. -
#130“Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
"Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.Place a bid ›Estimate: € 400 / 550 -
#63Een lot van 15 tinnen borden, Les Potstainiers, waarvan 12 met de initialen R.R. gemerkt en 3 met A.P.H. 15 kg.
A lot of 15 pewter plates, Les Potstainiers, 12 marked with the initials R.R. and 3 with A.P.H. 15 kg. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#131Christofle FranceEen 125-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 14 grote vorken, 17 kleine vorken, 17 gebakvorken, 12 grote messen, 18 kleine messen, 16 grote lepels, 16 kleine lepels, 10 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 125-piece silver-plated cutlery set consisting of 14 large forks, 17 small forks, 17 cake forks, 12 large knives, 18 small knives, 16 large spoons, 16 small spoons, 10 coffee spoons, and 5 serving pieces. Marked. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.

