Similar lots by type
-
#301
Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659
Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#561
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#538
Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138
Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240 / 320 -
#644
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381
Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#708
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.
Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#560
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#809
Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460 / 500 -
#500
Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.
Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 79; l: 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#836
Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#842
Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751
Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.No longer availableDim. 9 x 30 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#551
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#761
Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#452
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#759Hydrographic Office U.S. Navy
Een partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”.(..)
Un lot de neuf cartes nautiques, XXième siècle, années différentes:“New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”. 42e Ed. 1939.(..)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#379
Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#837Manzi, Joyant & Cie, Paris
“Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.
”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#8
“De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.
De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#793
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#276
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#274Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#637
Een vaas van Chinees porselein in ‘Yenyen-vorm’, over het geheel versierd met geluksvoorwerpen. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine de forme ‘Yenyen’, recouvert de motifs auspicieux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#144
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Quimper
“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22 / 24 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220 / 260