#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240
#760Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
#288PrakticaEen lot van vier vintage camera’s:- MTL 5 in tas.- MTL 5 B in tas- MTL 5 B zonder tas.- LB in tas.
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120