#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60
#300Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
#146Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000