#217Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
#700Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#390Een piëdestal van beige marmer.
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#144Mosin NagantRussische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
#346Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#81Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.
Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de revêtement d'argile polychrome. Sur socle.No longer availableDim. h: 24 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 240 -
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#402Friedensreich HundertwasserEen reproductie. Mooi ingelijst.
#645Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100 / 160