Other lots in this auction
-
#381Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Une jardinière en bois avec quatre balles sur les coins.No longer availableDim. 68 x 54 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#211Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.
Douze petites cuillères en argent dans un étui de Kempen & Berger.No longer availableDim. l: 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#250Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger van bij elkaar gesmolten goud klompje.
Un collier en or jaune 18 carats et un pendentif de pépite d'or fondu.No longer availableDim. 37,96 g. L 30 cm L 3 x 1,8 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#75Marcel TatonPeriod: °1957Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.
Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.No longer availableDim. 8,5 x 8 cm 60,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#28Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.
Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#627Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 240 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#424Marianne RouwsPeriod: °1943“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Caractère et mains . Technique mixte sur papier. Signé et daté 91.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 80 / 120

