Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.

Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.

Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.
Dim. 128 x 214 cm
SKU: 1512200406.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #406
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #696

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322

    Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.

    Un lot de décorations murales en plâtre, consistant en un relief avec un ange musicien, un récipient d'eau bénite avec le Sacré-Cœur et deux consoles murales avec des caricatures.
    No longer available
    Dim. h: 23, 36 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #430

    Een antieke gietijzeren jardinière.

    Une ancienne jardinière en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø: 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #564
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.
    No longer available
    Dim. 91 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.

    Un lot varié de couverts en métal argenté et métal blanc, avec une grande partie dans cinq ménagères en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    Leopold Muller
    Period: 1879 - 1961

    “Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ruine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.

    Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #179

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #438

    Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.

    Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #657
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #504
    André Goezu
    Period: °1939

    “Stilleven met gedekte tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘67. Achteraan met dedicatie.

    Nature morte à la table dressée . Huile sur toile. Signée et datée de 1967. Avec dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,78 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More