#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
#200
#20
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#33
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
#100
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
#10