Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Mediterraanse chauffe-plat in aardewerk .
Een Mediterraanse chauffe-plat in aardewerk .

Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
Dim. h 11 , diam 20 cm
SKU: 2305230295.
Category: Aardewerk.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #657

    Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .

    A faience vase with African figures.
    No longer available
    Dim. h 17 diam 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #529
    Theo Melens

    “Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.

    “Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 52 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #23
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Two decorative candlesticks and a vase. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .

    An Art-Deco vase in faience marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #540

    Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.

    A light brown scarf with light blue and beige decoration.
    No longer available
    Dim. 160 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #81
    Jef De Keyser

    Een buste in terracotta met schilferschade onderaan . Achteraan gesigneerd.

    A bust in terracotta with chip damage at the bottom. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #207
    Royal Dux

    Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.

    An earthenware sculpture of a hunting dog. Marked "Royal Dux".
    No longer available
    Dim. 23 x 44cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #433
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.

    "Elephant". An Art Deco sculpture in glazed ceramic, marked "Cerabelga" and signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 63cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #3
    Capodimonte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 Capodimonte figurines of cherubs with instruments. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .

    A set of 2 vases from the sixties, 1 marked Scheurich, W Germany and 1 marked Klimker in faience.
    No longer available
    Dim. h 29 + h 13 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #539
    Theo Melens

    “Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.

    "Stylish couple". An inlaid earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #97
    F. Foucher

    “Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.

    "Grandfather with grandson". A sculpture in polychrome terracotta, signed “F. Foucher”.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #156

    Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.

    A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.
    No longer available
    Dim. 93 x 145 x 45cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #369

    “Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.

    “Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 43 x 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #265

    Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #344

    Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.

    A wooden folding table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.

    A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.
    No longer available
    Dim. 925‰
    Estimate: € 300 / 500
  • #127
    Joseph D’Aste

    “Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.

    “Fête aux village”. A gilded bronze sculpture on a stone base. Titled and signed "JDAste".
    No longer available
    Dim. 44 x 57cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #286

    Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.

    A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.
    No longer available
    Dim. 161 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese bronze cloisonné vases with floral design, 19th C., marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø24cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #67

    Een porseleinen buste van een dame met hoed.

    A porcelain bust of a lady with a hat.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #399

    “Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.

    “Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.

    Massif oak table with carved base and with extendable parts.
    No longer available
    Dim. 78 x 125 (232) x 75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,85 g
    Estimate: € 420 / 480
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More