#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#54Period: 1823-1905“Opmerkelijke figuren”. Een lijst met acht ingekleurde prenten, met o.m. de bekende worstelaar Pouzeke Soep.
"Remarkable Figures". A frame with eight colored prints, including the famous wrestler Pouzeke Soep.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cm (x 8)Estimate: € 80 / 100 -
#303Lot van ongeveer 120 strips, waarvan 60-tal Suske en Wiskes, en diverse titels/auteurs.
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#119F. Vermorcken“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600