Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurig glazen designvaas.

Een meerkleurig glazen designvaas.

Un vase design en verre multicolore.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2004210388.
Category: Glaswerk.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 45 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #470
    Legras

    Een glazen vaasje met geëtst decor met zicht op Venetië. Gesigneerd. Lichte randschade.

    Un vase en verre à décor gravé avec vue sur Venise. Signé. Léger dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405
    Koen Vanderstukken

    Een gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.

    Un vase design en verre coloré. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #375
    Doyen

    Een gekleurde glazen vaas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #369
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Een paar achterglasschilderingen met bloemenstillevens. Beide gesigneerd. Eén kaderjte beschadigd.

    Une paire d’églomisés avec des natures mortes florales. Tous deux signés. Un cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #131

    Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.

    Un vase décoratif en verre orange dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #622

    Een glazen karaf met vergulde en meerkleurige motieven. Met zes bijpassende glaasjes en een soortgelijk kleiner karafje.

    Une carafe en verre avec des motifs dorés et multicolores. Avec six verres d'accompagnement et une carafe plus petite similaire.
    No longer available
    Dim. h: 13, 21 & 43 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #367

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #313

    Een art deco vaas van mauve glas.

    Un vase art déco en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.

    Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #281

    Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.

    Un vase ovoïde en verre bleu. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #413

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #690

    Een vaas van roze Booms glas met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un vase en verre de Boom rose avec des motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #31
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele randschilfers onderaan.

    Un vase de cristal rouge doublé et taillé. Marqué en bas. Quelques éclats de bord en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Jan Kelderman
    Period: 1914 - 1990

    “Uitvarende boten tussen Marken en Monnikendam”. Olieverf op doek Gesigneerd.

    Bateaux sortants entre Marken et Monnikendam . Huile sur toile Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een open boekenkast met vier leggers en een lade onderaan.

    Une bibliothèque ouverte avec quatre étagères et un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. 167 x 99 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297
    Schmid

    Een houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.

    Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #588

    Een messingen samovar en een theepotje met filter.

    Un samovar en laiton et une théière avec filtre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    “Kabuki Cow”. Een beeld van meerkleurig kunststof uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Masaki Kawahara, Tokio 2004.

    Kabuki Cow . Une sculpture en plastique multicolore de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conçu par Masaki Kawahara, Tokyo 2004.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #193

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten en versierd met gegraveerde decors in Lodewijk XIV-stijl. Bruto: 2410 g.

    Service à thé et café quatre pièces en argent 800 ‰ avec poignées en bois et décoré de décors gravés de style Louis XIV. Brut: 2410 g.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 25 cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #571

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #447

    Een sierschotel van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 1300 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More