Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.

Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.

Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2202220358.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #30

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #381

    Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.

    Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.
    No longer available
    Dim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #619

    “Abstracte compositie”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.

    "Composition abstraite". Huile sur carton. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Een onyxen asbak met twee gepolychromeerd bronzen bulldogs.

    Un cendrier en onyx avec deux bouledogues en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #154

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #189
    Jules De Cort

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #17
    Van Engelen, Lier

    Een verzilverd metalen trompet.

    Une trompette en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 51 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #430

    Een halssnoer met langwerpige parels.

    Collier de perles allongées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #9
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More