Similar lots by type
-
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
Other lots in this auction
-
#637
Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#34
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#400Sheaffer
Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.Place a bid ›Estimate: € 150/250 -
#687
Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#420Jacob Zech Original
Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#135
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments. -
#630
Tien langspeelplaten. *Bill Evans, “Live at Shelly’s Manne Hole” (Riverside 673003 Stereo), Duitsland, 1968. *Erroll Garner, “Up in Erroll’s Room” (MPS 15252 Stereo), Duitsland 1968. *Dizzie Gillespie, Charlie Parker, John Coltrane, “Echoes of an Era”, Roulette RE 120 Stereo), U.S. 1972. *Stan Getz, “Greatest Hits” (Prestige PR7337 Stereo), U.S. 1964. *Modern Jazz Quartet, “Concorde” (Prestige LP 7005), U.S. 1957. *Swingle Singers/Modern Jazz Quartet, “Place Vendôme” (Philips 840257BY Stereo), N(..)
Ten vinyl records. *Bill Evans, "Live at Shelly's Manne Hole" (Riverside 673003 Stereo), Germany, 1968. *Erroll Garner, "Up in Erroll's Room" (MPS 15252 Stereo), Germany 1968. *Dizzie Gillespie, Charlie Parker, John Coltrane, "Echoes of an Era" (Roulette RE 120 Stereo), U.S. 1972. *Stan Getz, "Greatest Hits" (Prestige PR7337 Stereo), U.S. 1964. *Modern Jazz Quartet, "Concorde" (Prestige LP 7005), U.S. 1957. *Swingle Singers/Modern Jazz Quartet, "Place Vendôme" (Philips 840257BY Stereo), Netherla(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#600
Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
Fourteen long-playing records. Abba, "Greatest Hits Vol. 2". Amanda Lear, "Sweet Revenge". Carly Simon, "Come Upstairs". Chi Coltrane, "Let it Ride". Enya, "Watermark". Jerry Lee Lewis, "Greatest Vol 2" (U.K. 1962). Mano Negra, "Puta's Fever". The Nits, "Kilo", "Omsk". Paolo Conte, "The Best of". Cliff Richard & The Shadows, "Me and my Shadows" (U.K. 1960). The Shadows, "Untitled" (U.K. 1961). Vaya Con Dios, "Untitled". XTC, "GO+".Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#597LIV
Een grijsblauwe gravelbike van het merk LIV, 24 versnellingen en schijfremmen. Maat 48.
A gray-blue gravel bike by the brand LIV, 24 speeds, and disc brakes. Size 48. -
#240
Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple. -
#647
Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.