#247
Een Frans porseleinen koffie set met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
#248Val Saint Lambert
#221Karl Palda
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
#267Karl Palda
#677
#251
Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
#623Gustave Van Vaerenbergh
#394
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
#487
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
#611
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
#227Karl Palda
#607
#257Karl Palda
#243Minton, England
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#231Karl Palda
#228Val Saint Lambert
#517
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#379
"Praying Beguine": a gold-colored plaster statue of a Beguine knelt on a church chair. -
#324H. Wood
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood. -
#245
Een driedelig pendulestel in 2 kleuren marmer. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Frankrijk, eind 19e eeuw.
#493Blommaert
Een wandtapijt gemaakt door Blommaert. Nog te beschrijven.
#417
A celadon statue of a Thai elephant on a wooden base. Signed on the bottom on the inside. -
#4
Een set van 2 kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
A set of 2 color lithographs by Gaston De Latenay, signed outside the plate. -
#15
Een paar klassieke houten kandelaars.
A pair of classic wooden candlesticks. -
#182Frans RosPeriod: 1883 - 1968
#49Louis GruytersPeriod: 1897-1975
"Bulbous blue vase with flowers." A painting, oil on panel. -
#120
#339
Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
A polyester statue of a butler, missing his tray. -
#88Val Saint Lambert
"Elysee". A pair of crystal candlesticks in original box, marked.