Similar lots by type
-
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#96
Een Mid-Century design houten plantenstandaard met 12 meerkleurig formica plateau’s. Stijl Expo Brussel ‘58.
A Mid-Century design wooden plant stand with 12 multicolored formica shelves. Expo Brussels '58 style. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#395
Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#306Hager Wiesner
Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#165
Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.Place a bid ›Estimate: € 200/300 -
#516Ron Arad Kartell
“Sillas”. Een lot van 8 design stapelstoelen, metalen frame en kunststoffen zitting, FPE. Ontwerp door Ron Arad voor Kartell.
"Chairs". A lot of 8 design stacking chairs, metal frame and plastic seat, FPE. Designed by Ron Arad for Kartell. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#255
Een militair parade-kostuum met bijhorende kepi en een badge met opschrift Reigersvliet.
A military parade costume with matching kepi and a badge inscribed Reigersvliet.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#573
Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.
A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds.
Other lots in this auction
-
#305
Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking. -
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design. -
#434Émile Louis Foubert
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
"Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80. -
#620Bob DylanPeriod: °1941
Vijftien langspeelplaten. Ed. CBS. “The Freewheelin’”(62193 U.K. 1963), “The Times they are a-changin’” (62251 U.K. 1965). “The Times The are A-changing’” (62251 U.K. 1964). “Another side of” (62429 U.K. 1965). “Highway 61 Revisited” (S62572 U.K. 1966). “Blonde on Blonde” (S66012 U.K. 1968). “John Wesley Harding” (63252 U.K. 1969). “Nashville Skyline” (63601 U.K. 1969). “Selfportrait” (S66250 U.K. 1970). “New Morning” (S69001 U.K. 1970). “Pat Garrett & Billy the Kid” (32098 fnac import). “Blood (..)
Fifteen long-playing records. Ed. CBS. Including albums by Bob Dylan such as “The Freewheelin’” (62193 U.K. 1963), “The Times they are a-changin’” (62251 U.K. 1965), “Highway 61 Revisited” (S62572 U.K. 1966), and others. Also, an anonymous double LP.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#234Bauwens
“Bloemenstillevens”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#554K. Chau***
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed. -
#55Val Saint Lambert
“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
"Horn of plenty". A vintage design Val Saint Lambert, blue crystal glass vase. With label and marked at the bottom. -
#445
Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
An 18 kt white gold slipper set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct. in total, with a silver chain. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#107Karl Tutter Hutchenreuter
“3 Putti”. Een wit porseleinen Art Deco beeldje, onderaan gemerkt en gesigneerd. Karl Tutter voor Hutschenreuter.
"3 Putti". A white porcelain Art Deco figurine, marked and signed at the bottom. Karl Tutter for Hutschenreuter.