Other lots in this auction
-
#308Val St. LambertEen grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.
Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364Harry BuyckPeriod: 1928 - 2017“Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.
Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#335Een lot fantasiejuwelen waaronder kettingen, halssnoeren, oorbellen, armbanden, broches.
Un grand nombre de bijoux fantaisie, y compris des colliers, des colliers, des boucles d'oreilles, des bracelets, des broches.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#410Een koperen Indische Shiva.
Un Shiva indien en cuivre.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Chopard, GenèveEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#357Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.
Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van 1,01 ct. FVVI. en twee kleine briljantjes aan de zijkant.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un FVVI solitaire de 1,01 ct. et de deux petits diamants sur le côté.No longer availableDim. 4,01 gEstimate: € 2600 / 2700 -
#119“Vrouw met kippen”. Een fijn uitgestoken notenhouten bas-reliëf. XIXe eeuw. Achter glas.
Femme aux poulets . Bas-relief en noyer finement sculpté. XIXème siècle. Derrière le verre.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#69Piet Mees“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de ferme d'hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222P. StefaniPeriod: Roubaix, 1938“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#310Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.
Une boîte à cigarettes en argent sterling. 925 ‰.No longer availableDim. 105,95 gEstimate: € 80 / 120 -
#462Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Les songes des nuits d’été I”. Een lithografie. Artiestenproef. gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat.
Les songes des nuits d’été I . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 140




