Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.

Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.

Une tirelire de mission en plâtre multicolore représentant un enfant noir avec tête hochante.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2004210343.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #48

    Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

    Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.
    No longer available
    Dim. h. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #311

    Drie oude glazen sodaflessen.

    Trois vieilles bouteilles de soda en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283
    Mobach, Utrecht

    Een aardewerken vaas met een wit geglazuurd reliëfdecor van giraffen. Omstreeks 1960. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence à décor en relief émaillé blanc de girafes. Vers 1960. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553

    Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #679
    Carltonware, England

    Een Engels aardewerken theeserviesje, bestaande uit vijf kopjes met schoteltjes, vier cakebordje, een gebakbordje, een theepot, een suikerpot, twee melkpotjes, waarbij één met schoteltje en een honingpot met lepeltje. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé anglais en faïence, composé de cinq tasses avec soucoupes, quatre assiettes à gâteau, une assiette à pâtisserie, une théière, un sucrier, deux pots à lait, un avec une soucoupe et un pot de miel avec une cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #18
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.

    Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #519

    Een Kamasankalender op katoen. Indonesië, eerste helft XXe eeuw.

    Un calendrier Kamasan sur le coton. Indonésie, première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 84 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #374
    Jaky Lefrançois

    “Composities”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 & 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.

    Un bureau à deux abattants. Avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 73 x 83 + 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Schuermans

    “Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Twee sierborden, waarbij één gemerkt van Villeroy & Boch en het ander van Royal Boch.

    Deux assiettes décoratives, l'une marquée par Villeroy & Boch et l'autre par Royal Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More