Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.
Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.

Een meerkleurige plaasteren missiespaarpot met jaknikkertje.

Une tirelire de mission en plâtre multicolore représentant un enfant noir avec tête hochante.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2004210343.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #407

    Drie stuks gesculpteerd speksteen, bestaande uit twee groepjes met bloemen en vogels op sokkeltje (Eén los) en een wijze.

    Trois morceaux de stéatite sculptée, constitués de deux groupes avec des fleurs et des oiseaux sur un piédestal (un détaché) et un sage.
    No longer available
    Dim. h: 1( & 6 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #4

    Twee stereoscopen met negen doosjes met plaatjes. Eén stereoscoop in slechte staat, één in originele doos.

    Deux stéréoscopes avec neuf boîtes d'images. Un stéréoscope en mauvais état, un dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #154
    Godefroid Devreese
    Period: 1861 - 1941

    Een bronzen plaquette in houten kader, in 1923 geschonken door de Aero-club de Belgique.

    Une plaque en bronze dans un cadre en bois, offerte en 1923 par l'Aéro-club de Belgique.
    No longer available
    Dim. 64 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #12
    Madou

    “Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.

    Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #686

    Een klein eikenhouten gatelegtafeltje met getorste pootjes.

    Une petite table en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #331

    Een roodkoperen doofpot met drie bolpootjes, hengsel, bodem en dekselknop van messing. XIXde eeuw.

    Etouffoir en cuivre rouge à trois pieds sphériques, poignée, fond et bouton du couvercle en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #690

    Een vaas van roze Booms glas met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un vase en verre de Boom rose avec des motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #313

    Een art deco vaas van mauve glas.

    Un vase art déco en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine chinoise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #383
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #308
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een paar ronde schijven van jaspis in metalen houders.

    Une paire de disques en jaspe ronds sur supports en métal.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More