#619“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
#82“Kinderen naast een korenveld”. Olieverf op paneel.
Enfants près d'un champ de blé . Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77G. F. A. ForbergerEen tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.
#98Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
#192Henri Arden“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#189Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche à la tombée de la nuit . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 350 / 550 -
#330WatermanEen balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
#597Een gepolychromeerde houten Vara Brahma. Indisch werk.
Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80