Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meerschuimen pijp in etui.

Een meerschuimen pijp in etui.

Pipe en écume, dans son étui.
SKU: 0702170667.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #520

    “Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.

    “Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #830

    Een Chinese sokkel met marmeren blad.

    Socle chinois à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #646

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Table de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #796

    Een piëdestal van gedraaid hout.

    Piédestal en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    “Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.

    “Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #839

    Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.

    Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 130
  • #625

    “Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #572

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #826

    Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.

    Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #445

    “Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.

    “Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #599

    “Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.

    “Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 120
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #197

    Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.

    Bain marie en argent sterling ajouré.
    No longer available
    Dim. 740, 31 g Ø 23 cm
    Estimate: € 320 / 420
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een zwartgelakt likeurkeldertje, versierd met messingen inlegwerk, afgewerkt met parelmoer. Zonder inhoud.

    Cave à liqueur en bois noirci incrustée de laiton et de nacre. Sans contenu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #669
    André Lynen
    Period: 1888 - 1984

    “De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    D. Chort

    “St.-Tropez”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Saint-Tropez”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #72
    Jan Janssens

    “Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #119
    A. Verkoye

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue du bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #459
    Julien t ‘Felt
    Period: 1874 - 1933

    “Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    “Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.
    No longer available
    Dim. 32 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #328

    Een lot van ver verschillende kinderbustes van brons, waarbij twee op sokkel van marmer en één op onyx.

    Lot de quatre bustes d’enfants en bronze dont deux sur socle en marbre et un sur onyx.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #748

    Een Perzisch koffertje van brons.

    Petit coffre persan en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van terracotta. Onderaan gemerkt.

    “Nu féminin”. Sculpture en terre cuite. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More