#438
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#305
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bijpassende armband bezet met parels.
Un collier en or blanc 18 ct et bracelet assorti serti de perles.No longer availableDim. 13,77 gEstimate: € 300 / 400 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#402
#510
“Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.
#714Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
#495
#386
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtarmen en met kristallen pendeloques.
#167
#48
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#274
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 240