#578Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.
#187Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
#291Een gietijzeren spaarkastje in de vorm van een brandkast, vooraan gedecoreerd met een afbeelding van ‘Manneke Pis’.
#643Een lot van drie oude aardewerken pijpen:- “Le vieux Jacob”. Pierre Lévèque, België.- “Je suis le vrai Jacob”. Gambier no. 998, Frankrijk.- “Militair”. Wingender, België.
#593Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
#118Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#526Een kazuifel.
Un chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#354Lucien Van de Velde“Stilleven met fruit en walnoten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677Dinky Toys“Austin-Healey”. Een miniatuurauto.
“Austin Healey”. Voiture Miniature.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#694“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Lot de onze horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#459Etienne Le Compte“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 10,30 gEstimate: € 2200 / 2400