Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meisjesbuste met vogeltje van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Een meisjesbuste met vogeltje van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en genummerd.

Een meisjesbuste met vogeltje van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en genummerd.

Buste de jeune fille à l’oiseau. Plâtre brun. Signé et numéroté au verso
Dim. h: 46 cm
SKU: 2308160283.
Category: Beeld.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #709

    Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.

    Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #227
    Paule Bisman
    Period: 1897 - 1973

    “Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.

    “Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #723

    “Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #490
    Fassianos, Daum France

    Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    “Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.

    “Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).

    Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #564

    Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.

    Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #403

    Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.

    Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #511

    “Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #637

    “Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.

    “Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #521

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #753

    Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.

    Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #611

    Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.

    Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #46
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #591

    Gestileerd staand naakt van gebeeldhouwd en gepolijst zeepsteen. Shona, Zimbabwe.

    Nu stylisé en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe.
    No longer available
    Dim. H.94 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #587

    Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.

    Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #453

    Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.

    Lot de quatre Bouddha différents en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.

    Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #399
    Johannes Luyken
    Period: 1649 - 1712

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247

    Een klein zilveren kalebasvaasje, versierd met mythologische wezens en een rond dekseldoosje van zilver, versierd met goudvissen in het decor. Chinees werk.

    Petite gourde en argent décorée d’êtres mythologiques et une petite boîte ronde en argent décorée de poissons rouges. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 71 & 105 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.

    Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #289
    Paul Bova

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #652

    Een commode van gefineerd hout met twee kleine boven drie grote laden.

    Commode en bois de placage ouvrant à deux petits en dessus de trois grands tiroirs.
    No longer available
    Dim. 83 x 120 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Johann Baptist Homann
    Period: 1664 - 1724

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.
    No longer available
    Dim. 51 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213
    Adrien Gaudez

    “De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut.

    “L’aide cuisine violoniste”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #626

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #232
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.

    “Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More