Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een meisjesbuste van brons met zilverkleurig patina. Achteraan gesigneerd.
Ernest Patris
Period: 1909 - 1981

Een meisjesbuste van brons met zilverkleurig patina. Achteraan gesigneerd.

Buste de fille en bronze argenté. Signé au verso.
Dim. h: 28 cm
SKU: 0812150133.
Category: Brons.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Patris

  • #123
    Ernest Patris

    “Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    “Magistrat”. Statuette en métal argenté. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Ernest Patris

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd.

    “Femme”. Statuette en métal argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More