Similar lots by type
-
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#218
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160/200 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380/440 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280 -
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160/180 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300/400 -
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500 -
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#217
“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150/180 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100/120 -
#806
Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850/1000 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#601
Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000/2200 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#555
Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#484Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#699
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#487
Een miniatuur samoeraihelm.
Casque de samurai miniature.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100 -
#714
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 40/60 -
#517
Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 280/120 -
#403
Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.
Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.No longer availableDim. h: 54 & 76 cmEstimate: € 80/100 -
#94
Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.
Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#295
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de quatre brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800/1000