Similar lots by type
-
#732“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#801Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#208Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#203“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#424Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.
Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#613Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Een albasten coupe op voet, versierd met gesculpteerde druivenranken.
Une coupe en albâtre sur pied, décoré avec des vignes sculptées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#257Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#213Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#248Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#576Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#168“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#803Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#196Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#731Een wandklok uit het Zwarte Woud met een hamerende smid.
Une pendule murale de la Foret Noire avec un forgeron frappant l’enclume.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 180 -
#231Een bronzen gestileerd hoofd naar Modigliani.
Tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140 / 160 -
#311Een reeks van 9 glazen van geslepen kleurloos en lichtgroen kristal.
Un lot de neuf verres en cristal taillé incolore et vert clair.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#591Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.
Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#727Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (versleten). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usagés. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240 / 320

