Similar lots by type
-
#263
“Troika”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Grachev’ en met Sint-Petersburgs gieterijmerk.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé Grachev et avec cachet de la fonderie de Saint-Pétersbourg.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 420/480 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#401
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#283
“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200/240 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#752
Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#337
“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#537
Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#78Jules Marie CatineauPeriod: 1845 - 1905
“Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.
“Jean Baptiste”. Sculpture en bronze. Signature au verso.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#181
Een kiwi van goudgepatineerd brons op een sokkel van arduin. Eerste helft XXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 166/500.
Kiwi en bronze doré sur socle en pierre de taille. Première moitié du XXe siècle. Illisiblement signé et numéroté 166/500.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360/400 -
#217
“Maria met kind”. Een beeld van verguld en verzilverd brons op een arduinen sokkel.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bronze doré et argenté sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 600/700 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#19A.M.
“Portret van een vrouw met zijden muts”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1856.
“Portrait d’une femme au bonnet de soie”. Crayon sur papier. Monogrammé et daté 1856.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#566
Een notenhouten secretaire met opzet, geïnspireerd op de renaissance. Tijdperk Napoleon III.
Secrétaire en noyer à partie supérieure amovible. Inspiré par la renaissance. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#459Etienne Le Compte
“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#674
“Koninkrijk België. Groote Jubelfeesten van 1905”. Een affiche met het programma voor diverse Belgische steden.
“Koninkrijk België. Groote Jubelfeesten van 1905”. Une affiche avec le programme pour plusieurs villes belges.No longer availableDim. 65 x 86 cmEstimate: € 50/80 -
#267
Een rechthoekige spiegel met vergulde lijst.
Miroir rectangulaire à encadrement doré.No longer availableDim. 167 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#309Karel BaerwaldtPeriod: 1862-1922
“Boeren met paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916. Kleine letsels.
“Paysans et chevaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916. Petits dégâts.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#270
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 75,45 gEstimate: € 300/500 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#748
Asbak van albast en verguld koper. Voetstuk in de vorm van een barokke dolfijn.
Cendrier en albâtre et cuivre doré. Pied en forme d’un dauphin baroque.No longer availableEstimate: € 15/20