Similar lots by type
-
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60 -
#179
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120/180 -
#207
Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50/80 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#188
Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#180
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd van ± 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 5200/5500 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant en een smaragd van telkens ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un diamant et une émeraude de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 150/180 -
#320Edmond VerstraetenPeriod: 1870 - 1956
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200/280 -
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
Lot de trois petits couloirs en laine et coton. Noués main. Cachemire.No longer availableDim. 70 x 140 & 70 x 140 cmEstimate: € 20/30 -
#63Henriot, Quimper
Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.
Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.No longer availableDim. b: 49 cmEstimate: € 30/50 -
#209Barend GaelPeriod: 1630-1698
"Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24,5 cmEstimate: € 1500/2000 -
#342
Een paar armstoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Paire de fauteuils en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#103
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#311
Een rond mahoniehouten bijzetmeubeltje.
Un petit meuble d'appoint en acajou.No longer availableDim. h: 56 cm Ø 30 cmEstimate: € 30 /40 -
#267
Een mahoniehouten tafelklok met een messingen wijzerplaat. Sleutel incluis.
Une pendule de table en acajou avec cadran en laiton. La clé est incluse.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#82
Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/100