Similar lots by type
-
#791
Een groot lot verzilverd metalen bestekken, waaronder messen met benen handvat, verscheidene serveerlepels, visbestek, ...
Un lot comprenant des couverts en métal argentéNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#418
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen en schalen, een sigarendoos, een kandelaar, een dosje, enz.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant des coupes, une boîte à cigarettes, un chandelier, une petite boîte, etc...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#308
Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#447
Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#355Wiskemann
Een vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250 -
#24
Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#217
Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.
Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#599Schapmans
Een uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000/1500
Other lots in this auction
-
#359J. de Bock
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#220
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 500/600 -
#6
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25/35 -
#305Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 35/55 -
#613Corry Ammerlaan - Van Niekerk
“Wereldvrede”. Een bronzen kunstwerkje op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Paix mondiale”. Une oeuvre en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/300 -
#379Armand Rassenfosse
“Arbeidersvrouw”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1917 in de plaat.
”Femme d’ouvrier”. Une lithographie. Signée et datée 1917 dans la planche.No longer availableDim. 26 x 18,5 cmEstimate: € 50/60 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#263
“Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.
”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#487Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque”; Une statue en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van roze kristal. Medio XXe eeuw.
Un vase en cristal rose, mi XXième siècle.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een paar siervazen van zwart en verguld porselein en messing in de stijl van het Sèvresporselein met meerkleurige decors van koppels in cartouches.
Deux vases en porcelaine noir et dorure et laiton, style porcelaine de Sèvres avec des décors polychromes et cartouches.No longer availableEstimate: € 80/100