Similar lots by type
-
#788Mappin & Webb, Sheffield
Een groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#791
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#433Wiskemann
Een dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Plateau, shaker et six verres à thé en métal argenté. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#724
Een Japans album van zwartgelakt hout met ingebouwde muziekdoos.
Album japonais en bois noirci, l’intérieur muni d’une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522L. Van Suetendael
“Stilleven met bloemen en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 72 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#857
Een Hotai met vijf kinderen en een dekselvaasje met een fluitspeler in een landschap. Meerkleurig Chinees porselein.
Un Hotai accompagné de cinq enfants et un vase à couvercle avec représentation d’un joueur de flute dans un paysage. Porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#154R. De Badrihaye
“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#561
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280 / 300 -
#506
Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. 170 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Nick Andrews
“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#852Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#408
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25 / 50 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60 / 100