Similar lots by type
-
#433WiskemannEen dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Plateau, shaker et six verres à thé en métal argenté. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#713Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#791Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#788Mappin & Webb, SheffieldEen groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#841“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#832Twee gesigneerde oude foto’s, waarbij de eerste van acteur Rudolph Valentino en de andere van actrice Mary Pickford en acteur Douglas Fairbanks uit 1924.
Deux photographies signées , la première de Rudolph Valentino, acteur et la deuxième de Mary Pickford et Douglas Fairbanks, 1924.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#630Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.
Petit meuble à une porte et au miroir décoré de fleurs et laqués noir. Style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#619“Landschap met bollenvelden”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. Viegers (restauratie).
”Paysage de champs de bulbes.” Porte une signature: B. Viegers (restauration). Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 200 / 250 -
#501Art deco meisje. Buste in brons met groen patina op een zwart marmeren voet. Gesigneerd Dolf Level en gedateerd 1945.
Fillette art déco en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signée Dolf Level et datée 1945.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#809Giles De BeefeEen staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.No longer availableDim. 265 x 50 cmEstimate: € 240 / 360 -
#509Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.
Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 85 / 100 -
#719Een replica van een oude karabijn.
Une réplique d’une vieille arme à feu.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 50 / 70 -
#532“Marine”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Marine”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766MehrabanEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 324 x 89 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een eikenhouten buffetkast met vier laden en vier paneeldeuren. Régencestijl.
Buffet en chêne ouvrant à quatre portes et à quatre tiroirs. Style Régence.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#506Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. 170 x 85 cmEstimate: € 100 / 120

