Similar lots by type
-
#791
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100/150 -
#433Wiskemann
Een dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Plateau, shaker et six verres à thé en métal argenté. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#788Mappin & Webb, Sheffield
Een groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#634Roger Raveel
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition.” Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#586
Een niervormig bureau met drie laden in de gordel en versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten met een zicht op Sint Petersburg in het blad.
Secrétaire rognon ouvrant à trois tirois en ceinture et décoré d’incrustations formant une vue de Saint-Pétersbourg dans la tablette.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 300/400 -
#246Naïn
Groot Perzisch tapijt. Handgeknoopt.
Grand tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 414 x 303 cmEstimate: € 400/600 -
#1105
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#1081
Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#865
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25/35 -
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20 -
#868
Elf porseleinen beeldjes, overwegend monochroom wit, gemerkt Goebel.
Onze statuettes en porcelaine, Principalement monochrome blanche. Marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#342Petrus Paulus II SchiedgesPeriod: 1860 - 1922
“Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.
“Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 280/240 -
#425
Een ronde salontafel van gefineerd hout. Op vier voluutpoten.
Une table d’appoint en placage. Sur quatre pieds volutes.No longer availableDim. 85 Ø: 70 cmEstimate: € 30/40 -
#1083
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Une batterie de huit pots de cuisine en formats différents. Un couvercle est manquant.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#169
“Dulcinée”. Een zeefdruk op zijde gesigneerd S. Dali. Certificaat op de achterzijde.
“Dulcinée”. Sérigraphie sur soie signée S. Dali. Certificat au verso.No longer availableDim. 57,5 x 49 cmEstimate: € 220/260