Similar lots by type
-
#713Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#433WiskemannEen dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Plateau, shaker et six verres à thé en métal argenté. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#788Mappin & Webb, SheffieldEen groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#791Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#110Een 18 karaats platina hanger bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 600 / 700 -
#675Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#701H. PoncetEen Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#405Een speelgoedwagentje met twee teddyberen.
Charrette ancienne et deux ours en peluche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#764“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#967“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een amethist cabochon.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une améthyste en cabochon.No longer availableDim. 11,05 gEstimate: € 550 / 650 -
#383Een koperen ketel met ijzeren kettingen en een groot haardijzer. We voegen er een bronzen haardijzer aan toe, versierd met een duif en een geelkoperen sinteltang.
Bouilloire en cuivre aux chaînes en fer et à grande crémaillère. Nous ajoutons une crémaillère en bronze décorée d’un pigeon, ainsi qu’une pince à braises en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 60

