Similar lots by type
-
#13
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#27
Een serie van twaalf schotels van verzilverd messing. Allen in stofhoezen. Italië.
Une série de douze plats en laiton argenté. Tous dans des sacs anti-poussières. Italie.No longer availableDim. ø: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#378
Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.
Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#317
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#667
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#729
Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600/1700 -
#7
Een Luikse fles van kleurloos handgegraveerd glas. (letsels).
Une bouteille en verre de Liège incolore, gravures faites à la main. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#435
Een art deco vaas van glas. Barst.
Un vase Art Déco en verre. Fissure.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20/30 -
#620
Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.
Guanyin en bronze cloisonné aux motifs floraux. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#419
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150/200