Other lots in this auction
-
#278Atlas Editions
“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#107
Een paar opengewerkte messingen kandelaars.
Paire de bougeoirs en laiton ajouré.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. H:23cmEstimate: € 35/45 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15/20 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#83
Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25/35 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#17
Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.
Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/80 -
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35