#127Schaaltje Boheems, glas en blauw.
#256Henri d’Ainecy Montpezat“Chevaux & Voitures” n°3 Dog-Cart a deux roues, ets paard en koets.
#104Wereldbol op sokkel, kunststof.
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
#114lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#99“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45