Other lots in this auction
-
#159Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29Drie Dresdener en Italiaanse aardewerken cachepots en een porseleinen vaas van Fürstenberg.
Trois cache-pot en faïence de Dresde et d'Italie et un vase en porcelaine de Fürstenberg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#201Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91IlmenauEen eironde vaas van kobaltblauw porselein met een rozentuil in een uitsparing. Onderaan gemerkt.
Un vase ovoïde en porcelaine bleu cobalt avec un bouquet de roses dans une cartouche. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Lladro“Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Un instrument manque.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#43Een lot diverse oude pijpen.
Lot de pipes anciens divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#15Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
Quatre figurines en porcelaine avec des personnages élégants et un chasseur. Marques saxonnes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#105Litho, modern Paris gesigneerd “Inquietude” 130
Lithographie, Paris moderne signée « Inquiétude » 130.No longer availableOnline onlyDim. h35cm x b43cmEstimate: € 15 / 25 -
#166“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100




