Other lots in this auction
-
#106
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220/240 -
#83
Een antieke glazen stolp met eronder geblazen glazen fruitstuk. Tijdperk Napoleon III.
Une cloche en verre antique avec des fruits en verre soufflé. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140/180 -
#80
Een 18 karaats geelgouden hanger met een Britse munt met beeltenis van Elizabeth II uit 1957.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce britannique représentant Elizabeth II de 1957.No longer availableDim. 15,07 gEstimate: € 450/550 -
#392Eugène BrandsPeriod: 1913 - 2002
“Hoevelandschap met personage”. Een olieverfdruk. Met droogstempel van de Stichting Eugène Brands en nummering 7/10 buiten de plaat.
"Paysage de ferme de caractère". Une impression à l'huile. Avec cachet sec de la Fondation Eugène Brands et numérotation 7/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 250/400 -
#179
“Rivierlandschap met personages in een bootje en een molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel.
"Paysage fluvial avec des personnages dans une barque et un moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een gepolychromeerd gietijzeren staander in drie niveaus met decor van zonnebloemen.
Un piédestal en fonte polychrome à trois niveaux à décor de tournesols.No longer availableDim. H:63cmEstimate: € 60/80 -
#75
Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 11,07 gEstimate: € 400/500 -
#616
Een Engelse eikenhouten dekenkist met uitgestoken front. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne à façade sculpté.No longer availableDim. 61 x 118 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#614
“Dans l’argile”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 21/30 buiten de plaat.
"Dans l'argile". Une lithographie. Signée et numérotée 21/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 41 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#65Tissot Swiss Made
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden schakelarmband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto : 31,90 gEstimate: € 500/600 -
#297Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#374
“Het witte hemd”. Een kunstwerk. Onleesbaar signatuur.
"La chemise blanche". Une oeuvre d'art. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 250/350