Similar lots by type
-
#794
Een lot van drie messingen wandversieringen, waarbij twee grote schildvormige die een paar vormen en een derde kleinere met een kandelaar.
Lot de trois décorations de meubles en laiton dont deux grandes en forme d’écussons, formant une paire et une troisième plus petite avec bougeoir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#421
Een hangkastje met spiegel van gedreven geel koper. Met twee kleerborstels.
Petit meuble à suspendre au miroir en cuivre repoussé. Avec deux vergettes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#251
Een tot jardinière bewerkte koperen obus uit de Grote Oorlog met opschrift “Souvenir de Merlieux” Onderaan met opschrift: “Souvenir de Jozef Van Bouwel. Stabroeck Molenberg, België.
Jardinière à base d’un obus de la Grande Guerre inscrit “Souvenir de Merlieux”. Et sous la base: Souvenir de Jozef Van Bouwel, Stabroeck Molenberg, België.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#463
Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen.
Petit vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 42/a50 -
#642
Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200/240 -
#403
Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.
Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.No longer availableDim. h: 54 & 76 cmEstimate: € 80/100 -
#781D. Desmedt.
Een bakboordlantaarn van messing.
Lanterne de bâbord en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#406
Een vol messingen kerkkandelaar. XIXe eeuw.
Candélabre d’église en laiton massif. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#343
Een lot koper en brons, bestaande uit een vaasje met een druivendecor, een art nouveau fotokader, een kandelaar, een rocaille, twee schelpjes, een vogelnestje en een beeldje in de vorm van een reiger.
Lot de cuivres et de bronzes dont un vase à décor de raisins, un cadre à photographies art nouveau, un candélabre, une rocaille, deux coquilles, un nid d’oiseau et une statuette en forme d’un héron.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#801
Twee messingen en een koperen waterketel en een samovar.
Deux bouilloires en laiton et une bouilloire en cuivre, ainsi qu’un samovar.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#41
Een lot messing, bestaande uit zes verschillende kandelaars, waarbij er twee een paar vormen en één paar is gemonteerd als lamp.
Lot de laiton comprenant six différents bougeoirs, dont deux paires et dont une paire est montée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#161
Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#341Val Saint-Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#764F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#375
Een mahoniehouten tafel met kantelend en gefineerd blad. Engels werk, XIXe eeuw.
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/240 -
#707
“Mars”. Een bronzen buste.
“Mars”. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#373
Een westminsterklok.
Pendule Westminster.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#589
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#344Wilfried Pas
“Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.
“Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#552
Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.
Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 100/150 -
#675
Een lot geweven textiel uit Guatemala, Peru en Bolivië met sjaals, een poncho, kussenslopen, doeken enz. 19 stuks.
Lot de tissus de Guatemala, Pérou, Bolivie comprenant des châles, un poncho, des taies, des chiffons etc. 19 pièces.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#42
Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.
“Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#763
Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 550/650