Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mesingen schouwpendule kastje van hout en geslepen glas.
Een mesingen schouwpendule kastje van hout en geslepen glas.
Een mesingen schouwpendule kastje van hout en geslepen glas.
Een mesingen schouwpendule kastje van hout en geslepen glas.
Koma, Germany

Een messingen schouwpendule, kastje van hout en geslepen glas.

Armoire en laiton et cheminée en bois et verre taillé.
Dim. h: 35,5 cm
SKU: 2004210248.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #360

    Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #574
    René Mels
    Period: 1909 - 1977

    “Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.

    ”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #489
    Keith Haring
    Period: 1958 - 1990

    “I love you”. Een zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 16/ 200 buiten de plaat.

    Je t'aime . Sérigraphie. Signé dans la planche et numéroté 16/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 89 x 89 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #134
    H. Bergman

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een lot Belgisch zilver Delheid waaronder een broodmandje 800 ‰, een doopbeker, en een lepeltje 800 ‰. We voegen er een sauskommetje met houten handvat 835‰ aan toe.

    Lot de Delheid en argent belge comprenant une corbeille à pain 800 ‰, une tasse de baptême et une cuillère 800 ‰. Nous ajoutons un bol de sauce avec manche en bois 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 507,80 g
    Estimate: € 200 / 260
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 83 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #475

    Een maquette van een zeiljacht.

    Une maquette de voilier.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #35

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met fantasiestenen.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 6,27 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #272
    Barton

    “Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.

    Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More