#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#462
“De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.
La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666
Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
#259De Villié
“Een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
« Un moulin à eau ». Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
#327
Twee geslepen kristallen schalen.
Een eikenhouten kloostertafel.
#585Simpson & Co. London
Een chapeau claque in doos. Perfecte staat.
#323
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 25 / 30