Similar lots by type
-
#416
Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#870
Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#567
Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#8
Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#850
Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#283Th. Moore, Ipswich
Een koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#880
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#869
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#460
Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10 / 15 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#410
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#102Thomas Roman
Een map met originele aquarellen, pentekeningen en lithografieën.
Une farde à dessins aquarelles et lithographies.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#482
“Postimpressionistisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Epstein.
”Paysage post-impressionniste”. Huile sur toile. Porte une signature: Epstein.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535Corgi Toys 104
“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#894
Een lot boeken, uitgegeven door de ASLK:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.
Un lot de livres:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#97
Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal met gegraveerde versieringen, bestaande uit twaalf champagnefluiten en twaalf wijnglazen.
Une série de verres en cristal taillé, décoration gravée, comprenant douze flûtes à champagne et douze verres à vin.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#760
Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en métal à six bras et abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#828
Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#768
Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#329H. Van Soye (?)
“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Sitzendorf
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60