Other lots in this auction
-
#96Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#418Ebena
Drie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.
Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.No longer availableDim. h: 34 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#703
Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.
Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 50/80 -
#696
Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
Deux violons et archets dans un coffre.No longer availableDim. l: 52 cm en l: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#651
Een zittende Chinese wijze met ruyi van monochroom wit porcelein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Un sage chinois assis avec un ruyi en porcelaine blanche dans le style blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#685
Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 120/180 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#760
“Twee kikkers” & “Kikker met wezen”. Twee netsuke’s van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Deux grenouilles” & “ Grenouille et être”. Deux netsukes en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 4 cmEstimate: € 100/180