Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.

Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.

Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.
Dim. Ø: 43 cm
SKU: 1412210103.
Category: XVIIe eeuw.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 280 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184

    Een zwartgelakte houten spiegel, versierd met gedreven messingen beslag in de vorm van bloemen. Tijdperk barok, lichte schade aan het beslag en een lijstje van het kader.

    Un miroir en bois laqué noir, décoré de garnitures en laiton martelé en forme de fleurs. Epoque baroque, légers dommages aux garnitures et à un cadre du cadre.
    No longer available
    Dim. 55 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #126

    Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.

    Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. 195x140x65cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #187

    “Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.

    Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 4 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #272
    Frans Ghelaerd
    Period: 1902 - 1986

    “Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    H. Arren

    “Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.

    Une paire de figurines Ganesh en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 16,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370
    Val Saint Lambert

    Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.

    Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.

    Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.
    No longer available
    Dim. H:14-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514
    Brosens

    “Zicht op de St. Pauluskerk te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.

    Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.
    No longer available
    Dim. 46 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #141
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.

    Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.
    No longer available
    Dim. h:60 cm; l: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #505

    “Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.

    Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #195

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 250
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More