Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.

Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.

Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.
SKU: 0602181080.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1080
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200

Other lots in this auction

  • #236

    Kast in barokke stijl van rijkelijk gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden in de ondergordel. Vlaanderen, XIXde eeuw.

    Armoire de style baroque en chêne richement sculpté ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes en ceinture basse. Flandres, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #782

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 157 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #878

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een zeshoekige vaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met een decor van planten en voorwerpen in reliëf.

    Vase hexagonale en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine. Décor de plantes et d’objets en relief.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #745

    Een meesterstuk in de vorm van een tweedeurs kast in Louis Philippestijl. Kleine letsels.

    Meuble de maîtrise en forme d’une garde-robe Louis-Philippe. XIXe siècle. Petits accidents.
    No longer available
    Dim. 84 x 65 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een paar kraanvogels in struiken van gebeeldhouwd jade. Op houten sokkeltjes. Chinees werk. In etui.

    Paire de grues dans des buissons en jade sculpté. Sur socles en bois. Travail chinois, dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694

    Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).

    Quatre effigies sur soie chinoise: un paysage avec une chute d’eau (75x35 cm), un petit paysage (13x18 cm), deux représentations de geishas (18x22,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.

    Petite console en bois noirci ouvrant à un tiroir décoré à la façon de Boulle
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #270

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #196
    Leopold Van Esbroeck
    Period: °1911

    “Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.

    “Famille”. Sculpture en tilleul.
    No longer available
    Dim. H. 133 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #302

    “Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.

    “Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More