#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
#545
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#421
Lot diverse borden en schotels van porselein. Kleine letsels.
#453
Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.
Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een olifant in wit porselein. Chinees werk.
Un éléphant en porcelaine blanche. Travail chinois.No longer availableDim. h.25 cmEstimate: € 65/80 -
#76
Een paar wit metalen mandjes.
Quelques petits paniers en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 90/110 -
#621
Een Guanyin van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Un Guanyin en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 250/350 -
#748
Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#676Stokke, Norway
Twee ergonomische designstoelen.
Deux chaises ergonomiques design.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200