‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#672Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#463Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
A set of two Chinese Nanking vases, decorated with a Geisha and a bird.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#637Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
A bronze sculpted statue of a reclining Buddha.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80