#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#109Adriaen Joseph Heymans“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with windmill." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 160 / 220 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Val Saint LambertEen vintage kristallen vaas. Met label en onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x 18,5 cmEstimate: € 70 / 90