#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300