#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#497Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#287Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.
#69“Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.
"View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
A small vase of cut crystal, colored red in the mass. Marked and numbered 54/175/93.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35 / 45