#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#453Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#451Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
#400Girard Perregaux Swiss MadeEen herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 1000 / 1500