Other lots in this auction
-
#505
Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30/50 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950/1100 -
#225
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250/1350 -
#583
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#337
Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#610
Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#893Aynsley
Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis
Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#855Matchbox Series
Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Mercedes truck. Met aanhangwagen.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800/2000 -
#427
Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
Un vase en cristal rose. Travail Bohémien. Marque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#731Matchbox King Size K-9
“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80