#701Columbia
Een oude koffer grammofoon. Model 230. Met zes platen. In werkende staat.
Ancien phonographe dans son coffre. Modèle 230. Avec 6 disques. En état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#232
Russisch altaarstuk met Jakob de Mindere en Jakob de Apostel (
). XIXde eeuw. Slijtage aan de verflagen.
Pièce d’autel russe représentant Saint-Jacques Mineur et Saint-Jacques l’Apôtre. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 600 / 800 -
#434Jan Decleir
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#279P. Tack
“Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#667
Een opgezette vos. Oor beschadigd.
#482
Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60 / 100