Similar lots by type
-
#429
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#442
Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#773
Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 41 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#893
Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.No longer availableDim. h: 20 - 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413
Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#681
Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#399
Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379
“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#88
Een samovar van rood en geel koper.
Un samovar en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#763
Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488
Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#680
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#13
Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277
“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#897
Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#353
Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260 / 300 -
#249
Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700 -
#95
Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#544Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#449
Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#655
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80