Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen koebel met lederen riem.

Een messingen koebel met lederen riem.

Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.
Dim. L. 67 cm
SKU: 2409190428.
Category: Koper.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #428
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #379

    “Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.

    ”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .

    Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #763

    Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    Een antieke rood koperen brasero.

    Un brasero en cuivre rouge antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #805

    Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #421

    Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.

    Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #893

    Een paar lage messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres bas en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.

    Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    Een samovar van rood en geel koper.

    Un samovar en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #773

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #681

    Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.

    Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #399

    Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.

    Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #737

    Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #299
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #58

    Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.

    Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.
    No longer available
    Dim. H. 47 & 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.

    Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #143
    Constantin Louis Detouche

    Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #789

    Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.

    Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #457

    Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels

    Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #717

    Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #583

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #4
    J. Vermoelen

    “Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.

    ”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #552

    “Strandscène”. Olieverf op doek.

    ”Scène de plage”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #837

    “Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.

    ”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #786

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More