Other lots in this auction
-
#531Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.
Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Een uitgebreid bestek in een meubeltje. Compleet met een visbestek, koffie lepels, taartvorkjes, sauslepels, een taartschep, bestekleggers, enzovoort. We voegen er nog twee schotels van Wiskemann en een ronde schotel aan toe.
Couvert dans un petit meuble. Complet avec couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à gâteaux, cuillères à sauce, pelle à tarte, porte-couteaux etc. Nous ajoutons deux plats de Wiskemann et en plat rond.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#423Goebel, Germany“Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.
« Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een asbak van messing en bakeliet.
Un cendrier en laiton et bakélite.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Een gepatineerd zamakken horlogehouder in de vorm van een zuiltje, versierd met vrouwenhoofden in de basis, met thermometer op de kolom en bovenaan getooid met een adelaar. We voegen er een Zwitsers zakhorloge in verzilverd metalen kast aan toe. Begin XXe eeuw.
Un porte-montre en régule patiné en forme de colonne, à décor de têtes de femmes dans la base, avec thermomètre sur la colonne et surmonté d'un aigle. Nous ajoutons une montre de poche suisse dans un boîtier en métal argenté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 70 -
#699Drie verschillende antieke hutkoffers. Slijtage.
Trois différents malle de voyage. Usures.No longer availableDim. H:50-70cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
Presse à linge en chêne avec deux portes dans le meuble bas et un tiroir sous la presse. Mécanisme en bois tourné, laiton et fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. 200x95x55cmEstimate: € 100 / 160 -
#234“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Een paar salontafeltjes met glazen blad.
Paire de tables de salon à tablette en verre.No longer availableDim. 48 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een eikenhouten wandtafel met drie lades.
Une table murale en chêne avec trois tiroirs.No longer availableDim. 85x50x150cmEstimate: € 100 / 120

