Other lots in this auction
-
#338
Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
Pendule en marbre rose surmontée d’une statue en régule représentant un garçon aux raisins.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216
Een zware eikenhouten koffer met cassettes.
Grand coffre en chêne aux cassettes.No longer availableDim. 86 x 185 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#639
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540Tesla
Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#637
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#578
Een antieke pop. Open mond. Slaapogen. Oude kleding. Zonder merk, letsel achteraan de schouder;
Poupée ancienne. Bouche ouverte . Yeux dormant. Vêtements anciens. Sans marque, dégât à l’arrière de l’épaule.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#722
Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.
Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Porcelaine d’Auteuil, Paris
Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.
Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Floris Jespers
“Duinlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000 / 1200