#731Matchbox King Size K-9
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#325
Deux bagues en or jaune serties de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 5,79 gEstimate: € 900/1000 -
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#719
Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
#776
Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
#16
Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#752Serge Van de Cam
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#46
Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Trois petites tables gigognes, style Régence. Bois de placage.No longer availableDim. 52 x 64 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#196
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#93
Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200/220