Similar lots by type
-
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.
Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 150 / 160 -
#515Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#555Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#495Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#192Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
Un lot de sept appliques en verre différentes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80
Other lots in this auction
-
#688Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).
Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Goebel, Germany“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#559Luc VerbistPeriod: °1955“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Frank-Ivo van DammePeriod: Merksem, 1932Een lot van zeven houtsneden, allen gesigneerd buiten de plaat. Bijgevoegd acht folders/wenskaarten met gravures, waarvan drie gesigneerd.
Un lot de sept gravures sur bois, toutes signées à l'extérieur de la planche. Ainsi que huit brochures / cartes de vœux avec des gravures, dont trois sont signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#415Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.
Un lot varié de couverts en métal argenté et métal blanc, avec une grande partie dans cinq ménagères en bois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#10De GreefEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats. Années 1930.No longer availableDim. bruto: 8,15 gEstimate: € 60 / 100 -
#191Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#420Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280 / 300 -
#182Eugène Van Mieghem“Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.
Cavalier prussien à cheval . Fusain sur papier. Avec monogramme EVM.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#28Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.
Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.No longer availableDim. h: 34 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen en concubines. Japan, Meiji-periode.
Grand plat en porcelaine Imari décoré de fleurs et de concubines. Japon, période Meiji.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 120 / 140

