#443
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
#530
#621
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
#376Koperslager D. Desmedt, Baasrode
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
#520
#287
#653
Een wandlamp van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met libellen.
#536
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#576
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#426
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#232
Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.
#554Lolo Palazzo
#676
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#239
#559
Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#427
Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
#313
#26
#540
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#489
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
#291
#608
Een paar smeedijzeren wandlampen.
#354
Een paar amphipterevormige bronzen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme d'amphipère.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/55
#453
“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
#100
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants et d'un poids combiné de + - 2 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 20,66 gEstimate: € 800/1000 -
#631Val St. Lambert
Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé mauve. Marqué.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#628Capodimonte
Een meerkleurig kunststoffen kraanvogel naar ontwerp van Guiseppe Armani.
Une grue en plastique multicolore conçue par Guiseppe Armani.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#375
Un panneau chinois (d’un meuble?) Laqué noir avec une figure d'ivoire sculpté dans un paysage peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#446
Une table basse ronde sculptée avec des motifs d'acanthe et de coquillage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cm, H. 60 cmEstimate: € 80/120 -
#71
Une pièce de monnaie en cuivre et en argent sterling Olympiade Tokyo 1964 , les deux en coffret. Ainsi qu'une médaille de bronze San Diego 200e anniversaire 1769-1969, dans un étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#203
Six petites assiettes en argent repoussé et ciselé décorées d'un motif floral autour d'un médaillon. Bord chanté avec frise de perles. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas: 84% et Made in Iran.No longer availableDim. Ø 15,5 cm - 1160 gEstimate: € 600/800 -
#112Van de Linden (?)
“Feestbanket”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
#252
Quatre coins pour une couverture de livre ou un cadre photo. Argent martelé décoré de guirlandes de fleurs et d'arabesques. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 144 gEstimate: € 70/80 -
#590
Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
#342Sulac (Lucien Calus)
Zeven diverse gravures en pasteltekeningen, gesigneerd.
Sept gravures et pastels différents, signés.No longer availableEstimate: € 70/100