#645Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#790Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180 / 220
#705Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
#748Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550MurphyEen oude radio in bakelieten kast. Type SAD94S. Bouwjaar 1945.
Ancienne radio en bakelite. Type SAD94S. Année 1945.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#770Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#530SABAEen elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.
#719Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#412“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
#381“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#505Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.
#531Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500